"להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמי"

הצבת יעדים והתמקדות בערכים שחשובים לי

קורה לכם שאתם מביטים בהשתאות על אחרים ואומרים לעצמכם: "וואו, איך הם עושים את זה? איך הם מצליחים? כשאתם מרגישים שגם אתם יכולים אבל משהו בולם אתכם, עוצר מבעדכם לממש את התוכניות.

בסדנה נדבר על הכוחות שטמונים בנו, בערכים שחשובים לנו בחיים ובחלומות שאנחנו רוצים להגשים. נלמד מדוע אנו נמנעים וחוששים, אילו עכבות רגשיות ומחשבתיות מנהלות אותנו, נלמד להתגבר על מחסומים ונאמץ אמונות מקדמות.

"לחשב מסלול מחדש"

התמודדות במצבי לחץ ופיתוח חוסן אישי

בחיים האינטנסיביים שלנו אנו חווים עשייה משמעותית, סיפוק והנאה ולצד זה גם אתגרים וטלטלות רגשיות. רגעי לחץ ומשבר משבשים את השגרה ואת האיזון הפנימי ויוצרים בלבול ואי ודאות. איך מתמודדים עם שינויים מאתגרים ומחשבים מסלול מחדש? איך מייצרים "עמוד שדרה" חזק, יציב וגמיש אל מול האתגרים והשינויים?

בסדנה נכיר כלים שיסייעו לנו "לעשות סדר" במציאות החדשה ולתפקד ביעילות ובשליטה עצמית. נכיר מגוון כלים לפיתוח חוסן אישי ומיומנויות התמודדות במצבי לחץ בחיי היום יום, בטראומה ומשבר.  

"מחשבה יוצרת מציאות"

אושר, משמעות וחשיבה חיובית

"תחשוב טוב יהיה טוב" – האומנם? הרי אין בכוח המחשבה בלבד היכולת לשנות את המציאות. אם כן מה כוחה של המחשבה? כיצד בכל זאת נוכל להתבונן על החיים אחרת על מנת לחוות חיים מלאי תוכן ומשמעות, חיים מאושרים יותר?

בסדנה נעסוק בבחירות שאנו עושים בכל רגע ורגע ועל הקשר בינן לבין היותנו מאושרים. בחירה היא יצירה ובאמצעות בחירה אני יוצר לעצמי את המציאות שלי.